نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

5 دلیل کار نکردن ضبط سونی ماشین

کار نکردن ضبط سونی ماشین. یک سفر جاده ای بدون موسیقی می تواند بسیار کسل مننده باشد. رانندگی صبحگاهی شما به سمت محل کار بدون گوش دادن به برنامه ضبط سونیی یا پادکست مورد علاقه‌تان درست به نظر نمی‌رسد. از آنجایی که ما زمان زیادی را در خودروهایمان می گذرانیم، گاهی اوقات ضبط سونی می تواند مهم ترین مؤلفه کل تجربه رانندگی ما باشد. به همین دلیل است که وقتی ناگهان شکست می خورد بسیار خسته کننده و تکان دهنده است. اگر نیاز مبرمی به بازگرداندن همسفر خود دارید، در اینجا 5 دلیل وجود دارد که چرا ضبط سونی ماشین شما ناگهان کار نمی کند.

کار نکردن ضبط سونی ماشین

اقدامات ضد سرقت در کار نکردن ضبط سونی ماشین

برخی از ضبط سونیهای خودرو (بیشتر سیستم‌های کارخانه‌ای/استوک) دارای ویژگی هستند که از عملکرد خود در هنگام اختلال در جریان برق جلوگیری می‌کند. این در واقع یک اقدام ضد سرقت است، زیرا ضبط سونی را بی استفاده می کند، مگر اینکه مجموعه اقدامات خاصی توسط مالک خودرو برای بازگرداندن ضبط سونی به حالت کار آن انجام شود. شایع ترین دلیل این مشکل، قطع شدن یا خاموش شدن باتری است، و این با نمایشگر محدود یا متفاوت از آنچه که در حالت عادی وجود دارد در ضبط سونی نشان داده می شود. هر اندازه گیری متفاوت است، بنابراین اگر فکر می کنید ممکن است مشکل شما این باشد، حتما به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید.

مشکلات سیم کشی

البته، هر چیزی که دارای سیم باشد، این پتانسیل را دارد که آن سیم ها مشکل ایجاد کنند. معمولاً مشکلات سیم‌کشی در راه‌اندازی‌های ضبط سونیی موجود نیست زیرا آن استریو به طور خاص برای آن وسیله نقلیه طراحی شده است. مشکلات سیم‌کشی معمولاً در نصب‌های شخص ثالث دستگاه‌های پخش خودرو مشاهده می‌شود. نصب نادرست این استریوهای سفارشی آسان است، یا ممکن است برای کار با وسیله نقلیه خاص شما طراحی نشده باشند. چه نصب اشتباهی وجود داشته باشد یا اگر زمان و ارتعاشات فقط یک یا دو سیم را تکان داده باشد، اگر یک ضبط سونی پس از فروش دارید، بهتر است یک متخصص سیم کشی را بررسی کند.

مشکلات بلندگو در کار نکردن ضبط سونی ماشین

در رابطه با نقطه 4، اسپیکرهای شما ممکن است آسیب ببینند یا مشکلات سیم کشی خود را تجربه کنند. هر اسپیکر جداگانه به پشت سر استریو متصل شده است، و اگر بلندگوهای پس از فروش را در وسیله نقلیه خود نصب کرده اید، به احتمال زیاد یکی از آن سیم ها قطع شده یا آسیب دیده است. این معمولاً فقط بر بلندگوی مربوط به سیم مشکل تأثیر می‌گذارد، اما در برخی موارد می‌تواند به طور بالقوه بر سایر بلندگوها نیز تأثیر بگذارد. اگر استریو شما به طور معمول نمایش داده می شود، اما صدایی دریافت نمی کنید، از یک متخصص حرفه ای نگاهی به بلندگوها و سیم های خود بیاندازید.

آنتن یا تیونر بد

این احتمالاً آنقدرها که در قرن بیست و یکم ادامه می‌دهیم مشکل ساز نیست، اما فرکانس کلاسیک AM/FM هنوز جای خود را در خودرو دارد. اگر سی دی، بلوتوث، mp3 یا سایر عملکردهای استریوی شما بدون مشکل کار می کنند، اما نمی توانید پخش های ضبط سونیی را دریافت کنید، احتمالا آنتن یا تیونر ضعیفی دارید. این چیزی است که همچنین باید توسط یک متخصص، مانند تکنسین های تیم خدمات ما در Capitol Toyota، تشخیص داده یا جایگزین شود.

فیوز سوخته

محتمل ترین دلیل مرگ ناگهانی ضبط سونی شما سوختن فیوز است. همه ضبط سونیهای خودرو حداقل یک فیوز دارند که از آن در برابر نوسانات برق که از جای دیگری در خودرو می آید محافظت می کند. اولین کاری که باید انجام دهید زمانی که ضبط سونی شما کار نمی کند این است که فیوزهای آن را بررسی کنید و فیوزهایی را که منفجر شده اند جایگزین کنید. همچنین، اگر یک هد یونیت استریوی پس از فروش دارید که قرار است به راحتی جدا شود، حتما پشت خود دستگاه را برای وجود فیوز بررسی کنید. اگر قرار نیست حذف شود، خوشحال می‌شویم به همراه هر مشکل دیگری که در حال حاضر با آن مواجه هستید، آن را برای شما بررسی کنیم.

پیشنهاد مطالعه: 6 دلیل برای استفاده حالت اولویت دیافراگم دوربین

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *