نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443

تعمیر دوربین فیلمبرداری

کاربران دوربین فیلمبرداری در صورت بروز مشکل در دستگاه مورد استفاده شان به مرکز تعمیر دوربین حرفه ای مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های تعمیر و تعویض، بهسازی، ترمیم و ارتقا دستگاه شان را دریافت کنند. خدمات انجام شده در مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی منحصر به نوع خاصی از دستگاه نیست و همه دوربین های فیلمبرداری جیبی، حرفه ای، خانگی و مخصوص را شامل می شود.

مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از بروزترین و متعهدترین مراکز فعال در این حوزه است که به دلیل بروزرسانی های مداوم تجهیزات و امکانات خویش موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات و کسب رضایت مشتریان خویش گشته است

تعمیر دوربین فیلمبرداری

مهمترین دلایل خرابی لنز دوربین سونی در زیر شرح داده شده است:

تابش مستقیم نور

نور خورشید یا نور چراغ های لیزری، از جمله تابش مستقیم هستند که از دلایل خرابی لنز دوربین سونی می باشند. این یکی از دلایلی است که باید به آن توجه نمود که یکی از عوامل تشخیص علت خرابی لنز دوربین فیلمبرداری سونی، می باشد.

گرد و غبار

یکی از آسیب هایی که به لنز دوربین فیلمبرداری سونی، می تواند زده شود، وجود گرد و غبار، لکه ها و شن زدگی، می باشد که باعث خرابی این قطعه می شود.

ضربه خوردگی

هر وقت به هر دلیل، دوربین دچار ضربه شود. احتمال این می رود که لنز دوربین نیز دچار ترک خوردن  یا حتی شکستگی شود. یکی دیگر از علتها، برای تعمیر لنز دوربین فیلمبرداری سونی، می تواند تکان های شدید باشد.

آب و رطوبت

در تمام قسمت های دوربین، وجود آب یا هر مایعات دیگر، خطری جدی محسوب می شود، که باعث خرابی های متعدد خواهد بود. لنز دوربین نیز به عنوان بخشی از دوربین از این قاعده مستثنی نمی باشد.

یکی از رایج ترین اشکالات دوربین فیلمبرداری نداشتن تصویر از LCD است. این مشکل بیشتر مواقع به خاطر باز و بسته کردن پی در پی پنل دوربین اتفاق می افتد. باز و بسته کردن مدام پنل، موجب قطعی کابل و در نهایت قطعی تصویر دوربین می شود. برای از بین بردن این مشکل لازم است تا کابل و لولای دوربین عوض شود.

از جایی که با بروز این مشکل، هیچ گونه خروجی تصویر وجود ندارد و تصویری هم نمایش نمی شود به احتمال زیاد مشکل بوجود آمده از سی دی یا ورودی تصویر است که اطلاعات تصویر را دریافت نمی کند. در نتیجه این مشکل می تواند از المان های داخل لنز و حتی مدار پردازش تصویر هم باشد که برای رسیدن دقیق به موضوع باید با وسایل مخصوص عیب یابی شود.

سرویس های تخصصی مربوط با این مشکل با حضور در مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی قابل دریافت است.

به صورت کلی عوامل متعددی بر روند کاری نمایشگر دوربین اثر می گذارد. جالب است بدانید باز و بسته کردن زیاد LCD یکی از علت های خرابی محسوب می شود. وقتی بیش از حد نمایشگر را باز و بسته کنید احتمال قطع شدن کابل ها زیاد می شود. در نتیجه ارتباط صفحه با دیگر بخش های دوربین قطع شده و تصویری به نمایش در نخواهد آمد. همچنین تابش مستقیم نور خورشید به نمایشگر هم می تواند عملکرد آن را مختل کند.

به خصوص در صورتی که دستگاه از نوعی باشد که به تابش نور حساس است. همینطور حرارت و رطوبت هم عوامل خطرناکی برای صفحه نمایش محسوب می شود. ضربه یا تکان خوردن شدید از جمله مواردی است که در تعمیر LCD دوربین بررسی می گردد. حتی ضربه های شدید ممکن است منجر به شکستن نمایشگر شود.

تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی

خدمات تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی

 • تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار سونی
 • تعمیر فلش های حرفه ای دوربین عکاسی
 • پروگرام بایوس و رفع مشکلات نرم افزاری آنها
 • شابلن زنی و ترمیم یا BGA Rework
 • تعویض صحیح کلیه قطعات روی برد با هیتر و هویه و IR
 • تعویض جک ها روی برد
 • برطرف کردن عیوب مربوط به هارد، مموری کارت و اتصال به کامپیوتر
 • قابلیت رفع اشکالات مرتبط با تاچ پنل دوربین فیلمبرداری سونی
 • رفع اشکالات تصویر و شطرنجی و فریز شده آن
 • برطرف کردن مشکل رکورد مات
 • قابلیت رفع اشکال نبود تصویر از ال سی دی و ویزور و خروجی کابل ارتباطی به تلویزیون
 • رفع اشکال گیر کردن لنز دوربین و اشکال در باز و بسته شدن آن
 • تعمیر و تنظیم دوربین‌های فیلمبرداری و عکاسی دیجیتال
 • برطرف کردن اشکال کثیف بودن هد دوربین عکاسی سونی
 • تعمیر انواع لنز
 • تعمیردوربین‌های حرفه ای
 • تعمیر صفحات نمایشگر (LCD & LED)
 • تعمیر تمامی مدل‌های دوربین فیلم برداری و عکاسی دیجیتال
 • عرضه لوازم جانبی دوربین های سونی (کیف، سه پایه، مموری و …)
 • ارائه برخی از خدمات به صورت رایگان شامل ارائه سی دی آموزشی، بروشور و کاتالوگ
 • مشاوره رایگان
 • خدمات گارانتی محصولات تحت قرارداد با شرکتها
 • تنظیم و تعمیر لنز دوربین جهت تعیین کیفیت دوربین
 • رفع هنگ دوربین
 • تعمیر برد سوخته دوربین
 • تعمیرات حرفه ای لنز دوربین عکاسی سونی
کمترین زمان برای تعمیر
تعمیرکاران این مجموعه بصورت تخصصی در واحد مجزا اقدام به تعمیر دوربین فیلمبرداری های سونی و برند های دیگر می کنند. همین امر باعث شده است با دقت و کمترین زمان تعمیر کنند.
استعلام هزینه تعمیرات
مرکز سونی با توجه به تعرفه بالای شرکت های همکار در نظر گرفته است تا با انجام خدمات بهتر با تعرفه مصوب اتحادیه تعمیرکاران خدمات خود را ارائه دهد تا با شفاف سازی هزینه ها از هر گونه هزینه جانبی جلوگیری شود.
مقایسه کنید
تجهیزات تست و عیب یابی
تنها مرکز در تهران دارای دستگاه های تست برد وعیب یابی دوربین فیلمبرداری است که برای عیب یابی دقیق تر و صرفه جویی در زمان و هزینه کاربر مورد استفاده قرار میدهند.

یکی دیگر از موارد خرابی دستگاه بهم ریختگی رنگ ها، سیاه، کرکره ای یا دیگر موارد این چنین است که به طور معمول مشکل از سی سی دی است. در این زمان نیاز به بررسی تخصصی دستگاه و شناسایی علت بوجود آمده می باشد. سرویس های تخصصی مربوط با این مشکل با حضور در مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی قابل دریافت است.

یکی از مشکلات رایج دستگاه گیر کردن لنز و به سختی باز و بسته کردن آن است، این مشکل به خاطر انباشته شدن گردوخاک، وارد شدن شن ریزه و مواردی از این قبیل به درون لنز بوجود می آید. در چنین شرایطی معمولا دستگاه با پیام خطا، خاموش شده و از ادامه کار باز می ماند. به طور معمول با سرویس دستگاه در این شرایط، مشکل بوجود آمده رفع می شود. سرویس های تخصصی مرتبط با این مشکل با حضور در مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی قابل دریافت است.

برای تعمیر نمایشگر دوربین فیملبرداری اول باید این دستگاه و قسمت های مختلف آن را به دقت مورد بررسی قرارداد. تعمیرکار اول نمایشگر را عیب یابی می کند تا بداند کدام قسمت ها و تا چه اندازه آسیب دیده است. بعد با توجه به نوع و شدت خرابی اقدام به تعمیر یا تعویض قسمت های آسیب دیده می کند. تعویض کابل آسیب دیده یا قطع شده می تواند قسمتی از مشکلات نمایشگر را رفع کند.

تیم تخصصی تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی سعی براین دارد با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکیه بر دانش فنی و تجربه خود نمایشگر را ترمیم کند ولی گاهی هیچ راهی برای تعمیر این قسمت وجود ندارد و نیاز به تعویض ال سی دی است. مواردی مثل شکستگی نمایشگر یا نفوذ آب و رطوبت قابل تعمیر نیستند. بنابراین تعمیر ال سی دی دوربین در این شرایط  منوط به تعویض این قطعه خواهد بود.

مرکز رسمی تعمیر دوربین فیلمبرداری متشکل از دو پارت سخت افزار و نرم افزار با بیش از 15 سال قدمت در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی و صنعتی و خانگی فعالیت می نماید.

تعمیرات سخت افزاری شامل تعمیر انواع بردهای مین و پاور و اینورتر و … است، و در زمینه نرم افزاری هم شرکت این افتخار را دارد علاوه بر استفاده از انواع نرم افزارهای اورجینال در زمینه تولید نرم افزار هم فعالیت می کند.

مرکز نمایندگی سونی ضمن اینکه جهت رفاه حال مشتریان دیگر لوازم الکترونیکی که شامل دستگاه های الکترونیکی را بصورت آنلاین در منزل خدمات دهی کرده تا رضایت شما عزیزان را برآورده سازد.

 

تعمیر دوربین حرفه ای

کاربران می توانند با حضور در مرکز تعمیر دوربین حرفه ای از سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری مربوط با دوربین خودشان را دریافت کنند. خدمات ارائه شده در پارت تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی به یک مشکل خاص و یا مدلی خاصی از دستگاه نیست و تمام تعمیرات مربوط دوربین های حرفه ای را در بردارد.

همین موضوع سبب شده تا بیشتر سرویس ها و خدمات در مراکز غیر مجاز انجام شود. مرکز تعمیر در جهت رفع این نقصان و برآورده کردن نیازهای مشتریان در حوزه تعمیرات، یکی از تخصصی ترین مراکز محسوب می شود. شایان ذکر است تمام خدمات صورت گرفته در این مرکز شامل گارانتی و ضمانت است.

0/5 (0 نقد و بررسی)