نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آپدیت تلویزیون سونی

آموزش آپدیت تلویزیون سونی

برای بهره مندی بهتر از تلویزیون ها و سایر دستگاه های الکترونیکی امکانی مثل آپدیت کردن این دستگاه ها وجود دارد. کاربران می توانند از طریق آپدیت تلویزیون سونی از امکانات جدید این دستگاه نیز برخوردار شوند. همچنین یکی از راه ار های موجود برای برطرف کردن مشکلات تلویزیون سونی آپدیت این دستگاه می باشد. برای این کار بهتر است قبل از هرگونه اقدام ابتدا دستورالعمل این کار را مطالعه کرده و با دقت مراحل ذکر شده را اجرا نمایید. به طور کلی برای به روز رسانی تلویزیون بهتر است یک سری از نکات را رعایت کنید. این نکات عبارت است از رو شن نکردن تلویزیون به هنگام آپدیت و جدا نکردن آن از برق. به یاد داشته باشید تمامی مراحل را مطابق با دستورالعمل دنبال نمایید. توجه داشته باشید مراحل به روز رسانی تلویزیون در هر دستگاه متفاوت است.

روش های بروزرسانی تلویزیون سونی

به منظور نگهداری بهتر از تلویزیون لازم است سیستم عامل دستگاه را مطابق با آخرین ورژن تنظیم و به روز رسانی کنید. در ادامه به بررسی آپدیت تلویزیون از طریق پنل و اینترنت می پردازیم.

آپدیت تلویزیون سونی از طریق پنل

در قدم اول برای آپدیت تلویزیون سونی روی دکمه home در کنترل از راه دور کلیک کنید.

سپس در تنظیمات دکمه help رو انتخاب نمایید. در منوی help به سمت پایین حرکت کرده تا وقتی که گزینه ی آپدیت تلویزیون را پیدا کنید.

در مرحله بعد با استفاده از هر کدام برای یک تابع بروزرسانی نرم افزار سیستم رو بررسی کنید یا تنظیمات دانلود خودکار نرم افزار را به on باز گردانید. چنانچه دانلود خودکار نرم افزار، روی on تنظیم شده باشد تا زمانی که شما به روز رسانی تلویزیون با حفظ حریم خصوص سونی را انتخاب نکنید امکان آپدیت تلویزیون ایجاد نخواهد شد. میتوانید بررسی و با سیاست حفظ حریم خصوصی سونی موافقت نمایید.

حال به home و سپس help و سپس privacy setting بروید.

آپدیت تلویزیون سونی از طریق اینترنت

دانلود نرم افزار بروزرسانی تلویزیون سونی از طریق اینترنت به صورت خودکار چنانچه در دسترس باشد به صورت زیر است.

در ابتدا با پرسش تلویزیون مبنی بر اینکه آیا مایل به ادامه دانلود و نمایش محتویات (ویژگی های جدید ، رفع اشکال و …) بروزرسانی هستید یا نه رو به رو خواهید شد .جهت ادامه باید گزینه yes رو انتخاب نمایید. در این زمان می توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

هنگامی که دانلود نرم افزار تلویزیون به اتمام رسید می توانید آن را نصب کنید. برای پذیرفتن و شروع نصب بروزرسانی تلویزیون سونی دکمه ok رو بزنید. ضمنا با زدن دکمه cancel می توانید در زمان های دیگر برای آپدیت و به روز رسانی تلویزیون اقدام کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *