نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آبخوردگی پنل تلویزیون

آبخوردگی پنل تلویزیون سونی

تلویزیون ها یکی از حساس ترین وسایل پرکاربرد در هر منزل ، ادارات و … می باشند. تمامی عملکرد این دستگاه و کارایی آن سالم بودن پنل تلویزیون وابسته است. آبخوردگی پنل تلویزیون سونی یکی از رایج رتین مشکلاتی است که برای این دستگاه به وجود می آید و باعث دو نیم شدن تصویر در تلویزیون، بهم خوردگی ترکیب رنگ ها و … در تلویزیون می شود.

تعمیرات و تعویض پنل تلویزیون سونی باید تنها توسط مهندسان و متخصصان انجام شود. عدم عملکرد این بخش از تلویزیون کارایی این دستگاه را مختل کرده و کاربر را با نگرانی های بسیاری مواجه می کند. استفاده از اسپری های پاک کننده و اسپری کردن مستقیم آن ها بر روی پنل تلویزیون یکی از دلایلی است که اختلال آبخوردگی پنل تلویزیون سونی را به وجود می آورد. به یاد داشته باشید در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در دستگاه تنها به واحد تعمیرات تلویزیون مراجعه کنید. در ادامه به بررسی تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سونی و نکات مهم در تعمیر و تعویض پنل تلویزیون سونی می پردازیم. همراه ما باشید.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سونی

تعمیر پنل تلویزیون سونی در صورت آبخوردگی و نفوذ مایعات به داخل پنل تنها توسط متخصصان حرفه ای امکان پذیر است. تیم فعال در واحد تعمیرات تلویزیون سونی به دلیل بهره مندی از بهترین تجهیزات و امکانات می توانند در مدت زمانی کوتاه این قطعه را تعمیر کنند. تعویض این قطعه با نمونه ی اورجینال توسط کادر فنی واحد تعمیرات تلویزیون سونی امکان پذیر است. متخصصان به دلیل آشنایی کامل با پیچیدگی ها  حساسیت های این قطعه فرآیند تعمیرات را در مدت زمانی کوتاه ارائه می کنند.

نکات مهم در تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سونی

همان طور که می دانید پنل وظیفه ی نمایش تصاویر در تلویزیون را بر عهده دارد. به همین جهت برای حفظ کیفیت دستگاه  در صورت شکستگی پنل لازم است آن را با یک مدل اورجینال جایگزین کنید. بد نیست بدانید پنل ها جز در موارد محدودی قابل تعمیر نیستند. همچنین هزینه ی تعمیر پنل تلویزیون  به مراتب بالاتر از جایگزین کردن آن با یک نمونه ی اورجینال است.

بنابراین یکی از نکاتی که باید برای تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سونی در نظر داشته باشید استفاده از پنل اورجینال می باشد. پنل های اورجینال کیفیت رنگ در تصاویر را حفظ می کنند و آن ها را با بالاترین کیفیت به کاربران نمایش می دهند. از دیگر نکات مهم برای تعمیرات پنل می توان به استفاده از کادر فنی مجرب اشاره کرد. تیم فنی مجرب به دلیل بهره مندی از اطلاعات مورد نیاز برای تعمیرات می توانند این قطعه را در دت زمانی کوتاه تعمیر کنند.

تعمیرات تلویزیون سونی

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *