نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نحوه تعمیر سونی براویا مجهز به اسپیکرهای نویزدار

نحوه تعمیر سونی براویا مجهز به اسپیکرهای نویزدار

تعمیر سونی براویا

تلویزیون پلاسما یا LCD سونی براویا چه در اتاق انتظار یا در سالن کارکنان نصب شود، امکان دسترسی به ورزش، فیلم، نمایش و سایر موارد را با کیفیت بالا فراهم می کند. اگر براویا صدا را از طریق اسپیکرها پخش می کند، همیشه به معنای خراب بودن تلویزیون نیست. اغلب، شما می توانید این مشکل را با تنظیم کردن تنظیمات براویا برطرف کنید. سونی توصیه می کند که قبل از بردن تلویزیون برای تعمیر، روند عیب یابی را طی کنید تا صدای وزوز اسپیکرها درست شود.

  • دکمه volume روی کنترل را بزنید تا صدای براویا پایین آید. اگر صدای بسیار بالا را تنظیم کنید، صدای وزوز از اسپیکرها شنیده می شود.
  • دکمه منو روی کنترل را بزنید تا صفحه گزینه ها دیده شود. صدا (sound) و حالت صدا (sound mode) را انتخاب کنید. حالت صدای متفاوتی مانند استاندارد، صدای واضح، یا پویا را انتخاب کنید. حالت سفارشی را برای تنظیم باس، سه برابری، اکولایزر بصورت دستی انتخاب نمایید.
  • دستگاهها را در صورت امکان به ورودی های مختلف متصل کنید. برای مثال، اگر DVD پلیر از طریق کابلهای قطعات متصل است، سعی کنید تا آن را از طریق کابل HDMI به تلویزیون وصل کنید. دکمه input را بزنید تا ورودی جدید در تلویزیون انتخاب شود.
  • اگر از آنتن برای برنامه نویسی با کیفیت استفاده می کنید آن را تعویض کنید. اگر آنتن صدمه ببیند، تداخل صدا از طریق اسپیکرها شنیده می شود.
  • آنتن را به پورت کابل/ آنتن در پشت تلویزیون متصل کنید. اتصال به استفاده از کابل هم محور ۷۵ اهم صورت می گیرد. از کابل هم محور ۳۰۰ اهم استفاده نکنید. این نوع کابل اغلب تحت تاثیر تداخل رادیویی قرار می گیرد که می توانند باعث سیگنال ضعیف و مشکلات صوتی شود.
  • آنتن را از سایر سیم ها و کابل ها دور کنید تا تداخل صدا کم شود.
  • SCENE را غیرفعال کنید که ویژگی است که بطور خودکار تصویر و صدای تلویزیون را براساس برنامه فعلی تنظیم می کند.

دکمه SCENE روی کنترل را بزنید و سپس General  یا off را انتخاب کنید.

نکته: اگر این نکات عیب یابی باعث رفع نویز نشدند، احتمالا تلویزیون باید به تعمیرگاه سونی ارسال شود.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
خاموش شدن لپ تاپ سونی
آموزش تعمیر لپتاپ
پشتیبانی آنلاین سونی

خاموش شدن لپ تاپ سونی

خاموش شدن لپ تاپ سونی . این روزها، خاموش شدن خودکار لپ تاپ سونی یک مشکل رایج است. لپ تاپ سونی شما به طور خودکار

ادامه مطلب »