نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش مراقبت از گوشی های هوشمند

مراقبت از گوشی های هوشمند چگونه انجام می‌شود؟ گسترش گوشی های هوشمند در جامعه آموزش هایی رو هم نیاز خواهد داشت ، کاربران گوشی های هوشمند همیشه باید از تهدید هایی که در کمینشان هستند مراقب باشند. از این رو تصمیم گرفتیم روش هایی رو برای مراقبت از گوشی های هوشمند برای شما عزیزان معرفی کنیم. پس با ما باشید.

قدم اول در مراقبت از گوشی های هوشمند

– اولین قدم در مراقبت از گوشی های هوشمند گذاشتن کلمه عبور و پین کد است . شما برای محافظت از گوشی هوشمند خودتون باید حتما از یک قفل گذار بر روی گوشی تون استفاده بکنید. ضمنا سعی کنید از پین کد ها قوی استفاده کنید و از گذاشتن رم های آسان مثل  ۱۲۳۴۵ و … جدا خودداری کنید.

– حتما از اپلیکیشن های معتبر استفاده کنید ، استفاده از اپ های ناشناس و غیر معتبر خود راهی برای نفوذ به گوشی های هوشمند هستند ، پس در انتخاب اپلیکیشن های مورد نیازتون حتما دقت کنید.

– در مکان های عمومی از گذاشتن گوشیتون روی میز و جاهای مختلف جدا خودداری کنید و شاید هنگام صحبت با دیگران و یا مشغول بودن شما گوشی هوشمندتون به سرقت بره ، یکی دیگر از مشکلاتی که در این صورت ممکنه بوجود بیاد نصب بدافزار توسط افرادی هست که در اون مکان همراه شما هستند برخی از بدافزار ها و یا اپلیکیشن های هک تنها با یک اسمس قابل نصب هستند ، پس حتما مراقب این مورد باشید.

مراقبت از گوشی های هوشمند
مراقبت از گوشی های هوشمند

دلایل نیاز به مراقبت از گوشی های هوشمند

– یکی دیگر از مشکلاتی که در صورت عدم هوشیاری شما ممکن هست اتفاق بیافته دانلود نرم افزار های مخرب از سایت های اینترنتی است ، هیچگاه از سایت هایی که آشنایی کامل باهاشون ندارید ، هیچ اپلیکیشنی رو دانلود ننمایید ، گاهی اوقات برخی از اپلیکیشن در سایت های مختلف دارای بدافزارهایی هستند که ممکن است پس از نصب کل سیستم عامل دستگاه هوشمندتان را با مشکل روبرو کند.
– یکی دیگر از روش های مراقبت از گوشی های هوشمند استفاده از اپلیکیشن های ردیابی گوشی است حتما پس از خرید گوشی هوشمند و اگر گوشی های هوشمند اندرویدی دارید از نرم افزار های ردیابی گوشی استفاده کنید. پیشنهاد می کنم برای افزایش اطلاعاتتون در مورد اپلیکیشن های ردیابی  گوشی های اندرویدی و جلوگیری از به سرقت رفتن گوشیتون به مقالات آموزش ردیابی گوشی های مفقود یا دزدیده شده! و ردیابی گوشی و تبلت مراجعه کنید.

در صورت عدم مراقبت به موقع، تلفن همراه شما بعد مدتی دچار مشکل شده و به تعمیر نیاز پیدا می‌کند. مطالعه مقاله « بهترین برنامه بررسی مشکلات گوشی سونی » می‌تواند به شما در شناسایی و رفع مشکل به وجود آمده کمک کند.

مراقبت های شبکه گوشی sony

– مراقب شبکه های وای فای رایگان باشید و با احتیاط از شبکه های وای فای رایگان در بیرون استفاده کنید. چرا که با اتصال به شبکه های بی سیم فرد ارائه دهنده براحتی می تواند به دستگاه اندرویدی شما وارد شود. پس مراقب باشید.
– آخرین نکته در مورد فروش گوشی های هوشمند است ، اطلاعاتی که شما از گوشی هنگام فروش پاک میکنید. امکان بازیابی دارند پس همیشه فایل های موجود در گوشی تون از جمله عکس های شخصی و… بوسیله نرم افزار های تخصصی پاک کننده فایل حذف کنید ، این نرم افزار ها به شما کمک میکند تا فایل های موجود را بطور کامل حذف کنید تا قابل بازیابی نباشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)