تلویزیون اپل دارای مشکلات مربوط به رنگ مشابه با تلویزیون سونی و فیلیپس است

تلویزیون اپل دارای مشکلات مربوط به رنگ مشابه با تلویزیون سونی و فیلیپس است

تلویزیون اپل

با توجه به مباحث اپل که تقریبا دو ماه پیش (۲ اکتبر) آغاز شده و صدها پاسخ دریافت شده است، مالکان جدید تلویزیون اپل به مشکلات جدی مربوط به رنگ در زمان استفاده از این دستگاه با تلویزیونهای سونی و فیلیپس اشاره کرده اند. این مشکلات شامل مسائل مربوط به رنگ وارونه و رنگهای سبز و صفحه مشکی می باشد.

کاربرانی این مشکلات را گزارش می دهند مطرح کرده که این مشکل از کابل HDMI و مدلهای اصلی تلویزیونهای سونی و فیلیپس است. مدلهای ذکر شده شامل براویا KDL-37S500، فیلیپس ۳۲PFL7404H/12، فیلیپس ۵۶PFL9954H می باشند. این مدلها در اولین نسل تلویزیون اپل بخوبی کار می کنند.

اپل این مشکل را تایید کرده و مهندسان با کاربرانی که این مشکلات را گزارش داده انند تماس گرفته تا از جزئیات بیشتری مطلع شوند. برخی از پاسخهایی دریافت شده به شرح زیر هستند:

  • من از به مدت ۹ ماه از تلویزیون LCD فیلیپس استفاده می کنم و نرم افزار تلویزیون را آپدیت کرده ام و همه چیز درست است اما صفحه آبی- سبز پس از ۳۰ دقیقه کار کردن ظاهر می شود. گاهی اوقات پس از چند ثانیه به حالت عادی برمی گردد و گاهی اوقات نیز اینگونه نیست.
  • صفحه سبز در دومین نسل دستگاه وجود دارد اما در اولین نسل دیده نمی شود.
  • فیلیپس ۳۲PF9966 را به کابل HDMI وصل کرده ام و کابلها را تغییر نداده ام اما مشکل رنگ وجود دارد.
  • اپل تایید می کند که این مشکا در ترکیبی از تلویزیونهای سونی و فیلیپس وجود دارد و مهندسان به بررسی این مشکل پرداخته اند. احتمالا این مشکل ناشی از نرم افزار تلویزیون اپل است.
این مطلب را از دست ندهید   تعویض دکمه پاور سونی بتا فیلم

 

0/5 (0 نقد و بررسی)