تعویض میکروفون سونی

تعویض میکروفون سونی AZ1VR

مرحله 1- میکروفون
مرحله ۱- میکروفون

تعویض میکروفون سونی

  • ابتدا دو پیچ در پایین و یک پیچ داخل محفظه باتری را بردارید. زمانی که این پیچ ها برداشته شدند، قطعه کوچک پلاستیکی را برای باز کردن درب بردارید. اکنون، لنز را بگیرید و از محفظه پلاستیکی جدا کنید، در اینصورت داخل دستگاه مشاهده می شود.
مرحله 2
مرحله ۲
  • یک پیچ در بالای دستگاه و در سمت جلو را بردارید. دکمه های پایین و بالای لنز را به بیرون بکشید، در اینصورت محفظه لنز از بدنه جدا می شود. سپس دستگاه را در جهت خود بچرخانید، تا نمایشگر LCD روبروی شما باشد.
مرحله 3
مرحله ۳
  • پیچ های متصل به صفحه فلزی نقره ای را بردارید، سپس صفحه را به پشت بکشید و به جلو فشار دهید. اکنون پیچ بالای نمایشگر LCD را بردارید.، در اینصورت محفظه پلاستیکی شل می شود. این قطعه را به آرامی به بالا بکشید، که با کابل هایی از پایین وصل می باشد.
مرحله 4
مرحله ۴
  • کابل ضخیمی مشاهده می شود، این کابل را به سمت جلو بکشید. سپس آخرین پیچ بالای دستگاه را بردارید، و لنز را به آهستگی بیرون بکشید. توجه کنید که میکروفون هنوز به لنز وصل است، آن را در آورده و لنز را خاموش کنید.

مرحله ۵

  • کابل های میکروفون را از تخته قطع کنید. این مرحاه چند لحظه طول می کشد. پس از تکمیل شدن، کابل های جدید را در همان محل گذاشته و محکم کنید.

 

تعمیر ضبط سونی

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات موبایل

تعمیرات گوشی

تعمیرات ps4

تعمیرات دسته پلی استیشن

0/5 (0 نقد و بررسی)
این مطلب را از دست ندهید   تعویض لنز جلو و پشت سونی