تعمیرات تبلت سونی

تعمیرات تبلت ،طی گسترش روز افزون وسایل و تجهیزات کامپیوتری، گوشی هوشمند، نوت بوک و تبلت ها تمام شرکت های فعال را در زمینه it به جنبش کشانده است. در این صورت هر شرکتی بنا به توانایی هایی که در این زمینه داشته اند خودشان به صورتی وارد می شوند. نمایندگی تعمیرات سونی با کوله باری از تجربیات و تولیدات گوناگون کامپیوتری وارد این عرصه شده اند.

نمایندگی سونی در جهت بالا بردن رضایت مشتریان و برآوردن نیازهای کاربران عزیز واحد تعمیرات تخصصی تبلت سونی را با تیمی از با ماهرترین تکنسین ها و متخصصان تعمیرات تبلت راه اندازی کرده است.

این واحد با استفاده از سال ها تجربه در خصوص تعمیرات سخت افزار و استفاده از به روزترین تجهیزات الکترونیکی تمام امورات تعمیر تبلت سونی را با استفاده از قطعه های اورجینال و با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می نماید.

در نمایندگی تعمیرات تبلت سونی برای اینکه بتوانیم نتیجه رضایت بخش به مشتری ارائه بدهیم باید تمام پارامترهای ضروری را در قسمت های مهم تعمیر و عیب یابی با دقت هر چه بهتر اعمال و اجرا می شود. عیب یابی به صورت صحیح و تخصصی منجر می گردد تا تکنسین ها و کارشناسان قسمت خراب شده دستگاه را شناسایی و بررسی کرده و از وارد شدن به قسمت هایی که مربوط به بخش خرابی نیستند خودداری نمایند. در نتیجه عیب یابی به صورت تخصصی نقش بسیار بالایی در تشخیص درست مشکل پیش آمده شده و کمک می کند تا تعمیرکاران به راحتی بتوانند تعمیر را به صورت صحیح انجام دهند.

تعمیرات سخت افزاری تبلت

بنابراین اولین اقدام برای تعمیر تبلت سونی عیب یابی به صورت صحیح دستگاه می باشد. بعد از انجام این مرحله و تشخیص نوع اشکال دستگاه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری توسط کارشناسان و تعمیرکاران ماهر با استفاده از تجهیزات تخصصی صورت می گیرد. و نتیجه ای که به دست می آید بازگشت کیفیت اولیه دستگاه می گردد.

می توان گفت در نمایندگی تعمیرات تبلت تیم نرم افزاری با داشتن آرشیو به صورت کامل، خدمات نرم افزاری تبلت شامل: نصب رام و فلش انواع مختلف تبلت را با رام های اورجینال شرکت های سازنده با مناسب ترین هزینه به مشتریان ارائه می کنند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات تبلت سونی به شرح زیر می باشد:

 • قابلیت تعمیر و تعویض باتری تبلت سونی
 • قابلیت تعمیر و تعویض آی سی تغذیه تبلت و دیگر قطعه های سخت افزاری تبلت سونی
 • امکان تعمیر اسپیکر تبلت
 • امکان تعمیر و تعویض دوربین تبلت
 • قابلیت تعمیر و تعویض پلیت آنتن تبلت سونی
 • قابلیت تعمیر به صورت تخصصی برد انواع تبلت
 • امکان فلش نرم افزاری تبلت های سونی
 • قابلیت نصب کردن رام در انواع تبلت های سونی
 • قابلیت تعمیر هر نوع مشکل در تبلت سونی
 • امکان تعویض کردن تاچ و ال سی دی انواع مختلف تبلت سونی
 • امکان تعمیرات میکروفن تبلت های سونی

نمایندگی تعمیر تبلیت سونی با داشتن تیم تخصصی و ماهر و با استفاده از روش های به روز دنیا و تجهیزات درجه یک که برای عوض کردن قطعات و تعمیر تبلت استفاده می شود و با هدف بالا بردن سطح علمی در تعمیر تبلت با راه کارهای اصلی و اساسی کارشناسان و تکنسین ها آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

نمایندگی سونی

تعمیرات سونی

نمایندگی تعمیرات سونی 

تعمیر دوربین سونی