نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

نمایندگی سونی

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

انواع تعمیر ویدئو پروژکتور تخصصی

تعمیر ویدئو پروژکتور  سونی از جمله خدماتی است که در این مرکز انجام می شود که به خاطر بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و همکاری با کارشناسان و تکنیسن های برجسته تعمیرکار توانایی تعمیر و بازیابی پروژکتورهای سونی هستند که به جهت دچار پایین آمدن عملکرد یا خرابی شده اند.

مدیریت مرکز تعمیر ویدئو پروژکتور سونی اعتقاد بر این دارند که خدمات بهتر به مشتریان منجر به تکرار حضور مشتریان خواهد شد و با توان هر چه بیشتر مجموعه را برای رسیدن به این هدف سوق می دهد. بنابراین برای راحتی کاربران خدمات سرویس در محل را در نظر گرفته تا برای جابجایی دستگاه مشکلی نداشته باشند.

این مرکز دارای دو پارت مجزای سخت افزار و نرم افزاری است که توسط تکنسین های مجرب اداره می شود و تمامی تجهیزات به روز بوده و از قطعات اصلی برای تعمیرات استفاده می گردد.

تعمیر دستگاه نیازمند به حضور کارشناسانی متخصص و با تجربه است تا عملیات تعمیر به بهترین صورت ممکن اجرا شده و نتیجه مطلوب را به دنبال داشته باشد، لزوم تخصص تکنسین ها در زمان تعمیر، با در نظر داشتن خصوصیات خاص و ساختار هوشمندانه آنها، نقش پررنگ تری به خود می گیرد.

انجام خدمات مرتبط با تعمیر ویدئو پروژکتور در واحدهای جداگانه و مجزا در این مرکز به خاطر ابعاد و قدرت متنوع دستگاه طراحی و ساخته می گردد.

تعمیر ویدئو پروژکتور

تعمیر ویدئو پروژکتور های آموزشی و کنفرانسی

 • تغییر رنگ تصویر ویدئو پروژکتور سونی:
 • در صورتی که به تازگی با مشکل بروز تغییر رنگ در پروژکتورهای ال سی دی هستید این مشکل را با تمیز کردن، کار کردن و کالیبره نمودن مجدد ماژول رنگ از بین خواهد رفت. ولی اگر برای این کار تاخیر بوجود بیاید، باید هزینه بالایی پرداخت شود تا صفحات پلاریزه یا منشور prism assembly عوض شود.
 • سیاه شدن قسمتی از تصویر و یا نداشتن بخشی از تصویر در ویدئو پروژکتور سونی:

هنگام استفاده کردن از ویدئو پروژکتور DLP در صورتیکه قسمت هایی از تصویر دریافتی این دستگاه به طور سیاه دیده شدند احتمال این را دارد که تراشه DLP شکسته شده باشد در این صورت می توان با تعویض این مشکل را برطرف نمود. در نظر داشته باشید که در همه پروژکتورها این مشکل می تواند از آسیب منشور و یا بلوک های نوری صورت بگیرد.

 • بوجود آمدن لکه های سیاه بر روی تصویر پروژکتور سونی:

هنگامی که لکه های سیاهی روی تصویر پروژکتور سونی به صورت نقطه هایی بوجود می آید به شکل سایه و یا رنگ دیده می شوند، به دلیل گرد و غباری که روی ماژول بوده است و باید به تمیز کردن چرخه رنگ در پروژکتورهای دی ال پی و یا در صفحه های پلاریزه در پروژکتورهای ال سی دی اقدام کرد. بسیار کم اتفاق می افتد که این مشکل به خاطر آسیب چیپ DLP و یا منشور prism assembly و یا بلوک های نوری optical block باشد.

وقتی که مدت زمان کارکرد لامپ ویدئو پروژکتور تمام می شود بیشتر پروژکتورها پیغام Lamp Life Exceeded را می دهند که مدت زمان لامپ تمام شده است در برخورد با این پیغام باید اقدام به تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور نمایید حتی اگر در تصویر دهی اشکالی نداشته باشید. مدت زمان کارکرد لامپ باید کمتر از 20 درصد حداکثر آن باشد.

برای مثال اگر مدت زمان کارکرد لامپ ویدئو پروژکتور را 3000 ساعت در نظر داشته باشیم باید لامپ به مقدار 3600 ساعت کارکرده باشد و بعد از این مدت لامپ را عوض کنید. چون اگر لامپ تعویض نشود منجر به ترکیدن لامپ در جای خود شده و با این کار آسیب به کل دستگاه پروژکتور وارد می شود.

در نظر داشته باشید همیشه دو لامپ یدک برای ویدئو پروژکتور داشته باشید تا در زمان مناسب بتوانید آن را تعویض کنید.

بخاطر ورود هوای خنک به دستگاه فیلتری در دستگاه وجود دارد که یکی از قسمتهای حساس ویدئو پروژکتور می باشد که پس از زمانی احتیاج به تمیز و صفر کردن دارد که این کار را به شما آموزش می دهیم:

در مرحله اول کشوی فیلتر را که به شکل اسفنجی درون آن است در آورده و با آب شستشو می دهیم توجه کنید که پاره نشود، سپس فیلتر را خشک کرده و مجدداً در کشوی فیلتر قرار می دهیم.

توجه داشته باشید تمامی این خدمات به صورت تضمین شده زیر نظر کارشناسان و تکنسین های تعمیرات  ویدئو پروژکتورهای سونی انجام می شود.

پروژکتورها با ابعاد و قدرت متنوعی طراحی و ساخته شده اند و این به خاطر تفاوت در کاربردی است که برای آن ها در نظر گرفته شده، به عبارت دیگر بسته به مکانی است که قرار دارد ویدئو پروژکتور در آنجا نصب و راه اندازی شود، همچنین قدرت ویدئو پروژکتور و ابعاد آن هم متفاوت خواهد بود، با همین معیار می توان گفت پروژکتورها در دسته بندی های مختلفی جای می گیرد:

 • پروژکتور یا دیتا پروژکتورهای سازگار با محیط و کلاس‌های آموزشی و فضاهای کوچک
 • پروژکتور یا دیتا پروژکتورهای سازگار با کلاس‌های آموزشی و سالن‌های کنفرانس متوسط
 • پروژکتور یا دیتا پروژکتورهای سازگار با سالن‌های آمفی تئاتر و اجتماعات بزرگ
 • پروژکتور یا دیتا پروژکتور خانگی (سینما خانگی)
تعمیر ویدئو پروژکتور سونی

خدمات تعمیرات ویدئو پروژکتور سونی

 •   تعمیر و تعویض لامپ ویدئو
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن
 • رفع عیوب مربوط به Main Board
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل ویدئو پروژکتور
 •   تعمیر اختلالات منشور رنگ LCD ویدئو پروژکتور
 • تعمیر عیوب مربوط به چرخ عیوب مربوط به پاور
 • تعمیر عیوب مربوط به پاور لامبلاست
 • تعمیر عیوب مربوط رنگ CARELWEEL ویدئو پروژکتور
 • تعمیر عیوب مربوط به تراشه DMD
 • تعمیر عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور
کمترین زمان برای تعمیر
تعمیرکاران این مجموعه بصورت تخصصی در واحد مجزا اقدام به تعمیر پروژکتورهای سونی و برندهای دیگر می کنند. همین باعث شده است با دقت و کمترین زمان ویدئو پروژکتور را تعمیر کنند.
استعلام هزینه تعمیرات
مرکز سونی با توجه به تعرفه بالای شرکت های همکار در نظر گرفته است تا با انجام خدمات بهتر با تعرفه مصوب اتحادیه تعمیرکاران خدمات خود را ارائه دهد تا با شفاف سازی هزینه ها از هر گونه هزینه جانبی جلوگیری شود.
مقایسه کنید
تجهیزات تست و عیب یابی
تنها مرکز در تهران دارای دستگاه های تست برد و تست ویدئو پروژکتور است که برای عیب یابی دقیق تر و صرفه جویی در زمان و هزینه کاربر مورد استفاده قرار میدهند.

در بسیاری موارد پس از سرویس لنز نیازی به تعویض و تعمیرات لنز ویدئو پروژکتور نخواهد بود و اشکالات پیش آمده در تصویر به واسطه این گردگیری برطرف می‌گردد. برای گردگیری و تمیز کردن لنز پروژکتور توصیه می‌شود موارد درج شده در بخش زیر را جدی بگیرید.

1. جهت پاک کردن گردو غبار و کثیفی از روی لنزهای پروژکتور لازم است بسایر ملایم و آرام عمل کنید.

2. برای تمیز کردن لنزهای پروژکتور می‌توانید از الکل ایزوپروپیل استفاده کنید.

3. کارشناسان تعمیرات پروژکتور توصیه می کنند برای تمیز کردن لنز از حلال‌ها و مواد شیمیایی قوی استفاده نشود.

4. اگر بلافاصله پس از تمیز کردن لنز قصد استفاده از پروژکتور را ندارید، درپوش لنز را بگذارید.

5. تنها در صورتی اقدام به تمیز کردن لنز پروژکتور کنید که از کثیفی آن مطمئن شده باشید.

6. برای تمیز کردن لنز پروژکتور از دستمال نسبتاً مرطوب، کاملاً لطیف و بدون پرز استفاده نمایید.

7. برای پاک کردن لنز پروژکتور، ابتدا این مایع را برروی پارچه اسپری نمایید و سپس به لنز بزنید.

8. از اسپری مستقیم مایع به لنز دستگاه اکیداً خودداری نمایید.

9. در صورت نیاز به تعویض و یا تعمیرات لنز ویدئو پروژکتور به مراکز تخصصی این کار مراجعه نمایید.

ابتدا برای شروع کار اتصال دستگاه به برق را قطع کرده و سیم های متصل به آن را جدا کنید. پیچ های بلغ پروژکتور را باز و قاب را جدا کرده و 2 پیچ لامپ را باز کنید.

بعد از این کار جبعه چراغ را بالا کشیده و بیرون بیاورید. چراغ جدید را وارد کنید و آن را به آرامی فشار دهید تا در جای خود قرار بگیرد. پیچ ها را در جای خود قرار داده و سفت کنید. قاب پروژکتور را ببندید و پیچ های آن را سفت کنید. با این کار، تعویض حباب پروژکتور با موفقیت انجام شده و دستگاه آماده کار خواهد بود.

در صورت نیاز می توانید به مرکز تعمیر ویدئو پروژکتور مراجعه کرده و مشکل دستگاه را رفع نمایید.

ویدئو پروژکتور سونی به خاطر حساسیت و ظرافت بالایی که دارد بهتر است هنگام تعمیر و عوض کردن لنز پروژکتور را به کارشناسان و تعمیرکاران متخصص بسپارید تا آنها با دانش خود در کوتاه ترین زمان دستگاه شما را تعمیر نمایند.

امید است توانسته باشیم اطلاعات اولیه را در اختیار کاربران قرار داده باشیم در صورت نیاز می توانید با کارشناسان مرکز تعمیر تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

مرکز رسمی تعمیر ویدئو پروژکتور سونی متشکل از دو پارت سخت افزار و نرم افزار با بیش از 15 سال قدمت در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی و صنعتی و خانگی فعالیت می نماید.

تعمیرات سخت افزاری شامل تعمیر انواع بردهای مین و پاور و اینورتر و … است، و در زمینه نرم افزاری هم شرکت این افتخار را دارد علاوه بر استفاده از انواع نرم افزارهای اورجینال در زمینه تولید نرم افزار هم فعالیت می کند.

مرکز تعمیر سونی ضمن اینکه جهت رفاه حال مشتریان دیگر لوازم الکترونیکی که شامل دستگاه های الکترونیکی را بصورت آنلاین در منزل خدمات دهی کرده تا رضایت شما عزیزان را برآورده سازد.

تعمیر تخصصی ویدئو پروژکتور

تعمیر ویدئو پروژکتور سونی از خدماتی است که در مرکز تعمیرات انجام می شود این مرکز به خاطر بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و همکاری با کارشناسان و تکنیسن های برجسته تعمیرکار توانایی تعمیر و بازیابی پروژکتورهای سونی هستند که به جهت دچار پایین آمدن عملکرد یا خرابی شده اند.

مدیریت تعمیر ویدئو پروژکتور اعتقاد بر این دارند که خدمات بهتر به مشتریان منجر به تکرار حضور مشتریان خواهد شد و با توان هر چه بیشتر مجموعه را برای رسیدن به این هدف سوق می دهد.

بنابراین برای راحتی کاربران خدمات سرویس در محل را در نظر گرفته تا برای جابجایی دستگاه مشکلی نداشته باشند.

تعمیر ایکس باکس ، تعمیر ضبط ماشین ، تعمیر تلویزیون سونی مازندران

5/5 (1 نقد و بررسی)