تعمیر مانیتور سونی

تعمیرات مانیتور

تعمیر مانیتور سونی

نمایندگی تعمیر مانیتور سونی به عنوان یکی از بهترین شرکت هایی است که دارای خدمات تخصصی مانیتور شناخته شده است که در طی سالهای گذشته به خاطر خدمات برتر در این خصوص مورد استقبال کاربران و هموطنان قرار گرفته است.

کاربرانی که از دستگاه مانیتور سونی استفاده می کنند در صورت بروز مشکل در مانیتورها می توانند با مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر مانیتور سونی ضمن اینکه از تخصص کارشناسان و تعمیرکاران مجرب استفاده می کنند می توانند مشاوره و راهنمایی لازم را از آنان بعمل بیاورند.

به طور کلی ساختار مانیتورهای LED مثل مانیتورهای LCD است یعنی در داخل آن ها از تکنولوژی کریستال مایع استفاده شده فرقی که میان این دو نمایشگر وجود دارد به منبع نور هر کدام از آن ها باز می گردد. صفحه LED برای تهیه نور خود از Light Emitting Diodes استفاده می کند. منبع نور LED در مقایسه با منبع نورLCD به خاطر رنگ سفیدی که دارد باعث نشان دادن خالص و شفاف تر دیگر رنگ ها به خصوص رنگ های قرمز، زرد و نارنجی است.

تعمیر مانیتور های سونی

از مهم ترین مشکلات پیش آمده در مانیتورهای LED خراب شدن بک لایت است. در صورتی که لامپ ال ای دی خراب شده باشد در ابتدا باید به قسمت ماژور و صفحه پولاریزه را برداشته و سپس در مرحله بعد لامپ های خراب را شناسایی کرده و در نهایت لامپ های سالم را جایگزین آنها کرد.

در بیشتر تعمیرات مانیتور سونی به خاطر برداشته شدن صفحه ماژور و ضخیم بودن پایین این قسمت خطر شکستگی پنل وجود دارد. به همین خاطر در مرکز تعمیر مانیتور اگر مشتری رضایت داشته باشد از تعمیر این قسمت صرف نظر کرده و پنل جدیدی به جای پنل قبلی جایگزین می گردد.

ال سی دی از گرانترین و اصلی ترین قطعه مانیتور است که ۷۰ درصد ارزش را به خود اختصاص داده و خرابی این قطعه سبب شده تا بروز اشکال در این قسمت از دستگاه دربردارنده هزینه های سنگین برای صاحب دستگاه داشته باشد. همچنین شکستگی در پنل مانیتور ال سی دی قابل تعمیر نیست ولی دیگر عیب های پیش آمده در مانیتورها قابل تعمیر هستند و از نظر هزینه نسبت به عوض کردن پنل مانیتور ارزانتر هست.

تعمیر خرابی مانیتور

تعمیر مانیتور های سونی بعنوان تخصصی ترین خدمت های انجام شده در نمایندگی است که طبق رعایت تمام اصول ضروری در این حوزه صورت می گیرد.

خدماتی که در واحد نمایندگی تعمیر مانیتور سونی صورت می گیرد به شرح زیر است: