نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش تعمیر تلویزیون اولد

آموزش تعمیر تلویزیون اولد

شرکت های سازنده ی تلویزیون در طی سال های اخیر، تلویزیون‌های اولد متعددی با رزولوشن فول اچ دی را به بازار عرضه کرده اند که غالب آن‌ها منحنی شکل بوده اند. اما به تازگی طراحی برخی از تلویزیون های جدید اولد، تغییر یافته و با صفحه نمایش کاملاً تخت تولید می شوند. از طرفی با تولید رزولوشن های پایین تر و در نتیجه کاهش قیمت تولید تلویزیون های اولد، تعداد طرفداران این دسته از تی وی ها رو به افزایش است. این تلویزیون ها دارای قابلیت های مدرن و با کیفیتی می باشند که چشم هر بیننده ای را نوازش می کند.

انواع آموزش تعمیر تلویزیون اولد

اما این کیفیت ساخت بالا مصون از خرابی نبوده و ممکن است بر اثر عواملی چون نوسانات برق، اصابت ضربه، نفوذ مایعات شیمیایی و حتی استهلاک از کارکرد اصلی خود دور بماند. در این راستا چگونگی انجام تعمیر تلویزیون اولد امر مهمی است که نیازمند تخصص و مهارت تکنسین های این حوزه می باشد. نمایندگی تعمیرات تلویزیون با به کارگیری دانش به روز کارشناسان خود قادر به رفع کلیه ی اختلالات تلویزیون های اولد می باشد. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه ی بالاترین سطح از خدمات تخصصی، هدف اصلی مدیریت و کادر فنی این مجموعه است که تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را به ارمغان می آورد.

تعمیرات تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون اولد در محل

تعمیر تلویزیون اولد در محل یکی از سرویس های ویژه ی نمایندگی تی وی مانیتور است که با صرف مدت زمان کوتاهی قابل دریافت می باشد. این سرویس مناسب ترین شیوه ی تعمیر تلویزیون اولد است که بدون نیاز به جابه جایی و حمل و نقل سیستم به راحتی و با ثبت درخواست کاربر شکل می گیرد. تلویزیون های اولد عموما دارای وزن قابل توجهی می باشند که ممکن است طی فرآیند جابه جایی به مراکز تعمیراتی با کوچک ترین بی احتیاطی کاربر مورد اصابت ضربه قرار گرفته و دچار آسیب های دیگری شوند. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز کارشناسان ما در نمایندگی تی وی مانیتور از قطعات اورجینال مشابه برای عدم افت کیفیت دستگاه استفاده خواهند کرد. در ادامه به معرفی برخی از خدمات تعمیراتی این دپارتمان تخصصی می پردازیم.

تعمیر بک لایت

بک لایت بخش مهمی از یک تلویزیون اولد است. خرابی بک لایت مساوی است با نبود نور لازم برای تشکیل تصاویر تلویزیون. اغلب اوقات اگر دقت داشته باشید می توانید تصویر تلویزیون را هنگام خرابی بک لایت از نزدیک مشاهده کنید. در واقع زمانی که بک لایت از عملکرد اصلی خود دور می شود، پردازش های مرتبط با ظهور تصویر در پنل به طور کامل شکل می گیرد؛ اما نوری برای نمایش صحیح و واضح وجود ندارد. در چنین شرایطی نمایندگی تی وی مانیتور جهت برطرف سازی اختلالات بک لایت و تعمیر تلویزیون اولد مناسب ترین گزینه ی انتخابی است. ما به شما این اطمینان را می دهیم که پروسه ی تعمیر یا تعویض بک لایت طبق پارامترهای استاندارد صورت پذیرد.

تعمیر فلت تلویزیون

فلت یکی از اجزای بسیار ظریف و حساس پنل تلویزیون به شمار می رود. ظرافت ساختاری فلت، مبحث تعمیر آن را با معیارهای استاندارد خاصی همراه می کند. معمولا زمانی که تلویزیون با مشکل آبخوردگی رو به رو می شود، پین های مخصوص فلت کارایی خود را از دست می دهند. البته به جز خرابی پین های فلت، خطر سوختگی پردازنده ی داخلی فلت نیز وجود دارد. به هر حال مشکل نمایشگر هر چه باشد در نمایندگی تی وی مانیتور قابل حل است. برای تعمیر تلویزیون اولد کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را درخصوص دریافت سرویس های تعمیر در محل ثبت کنید.

تعمیر برد تیکان تلویزیون اولد

برد تیکان یک برد مهم از تلویزیون اولد و یا سایر تلویزیون های امروزی است که برای کاربران عادی، ناشناس است. این برد به عنوان همکار اصلی مین برد در تلویزیون فعالیت می کند. از آنجا که برد تیکان بخشی از پنل می باشد، عواملی چون آبخوردگی، نوسانات برق اصابت ضربه و کلیه ی اتفاقاتی که به خرابی پنل ختم خواهند شد در خرابی برد تیکان نیز موثر هستند. تعمیر تلویزیون اولد برای رفع اختلالات برد تیکان باید به نحوی شکل گیرد که به پنل نیز فشار خاصی وارد نشود. نمایندگی تی وی مانیتور در بالاترین سطح کیفی ممکن برد تیکان انواع و اقسام تلویزیون های اولد را تعمیر می کند.

رفع خرابی اسپیکر

در اغلب اوقات قطعی صدای تلویزیون نیازی به تعمیرات خاصی نداشته و با یک تنظیم دوباره ی سیستم برطرف می شود. به عنوان اولین گام در مسیر رفع مشکل قطعی صدای تلویزیون می بایست کابل های دستگاه را بررسی کنید. سپس به سراغ تنظیمات بروید و از حالت پیش فرض موجود در منو برای صدای تلویزیون استفاده کنید. تمیز کردن بلندگوهای تلویزیون نیز راهکار ساده ای است که می تواند در بازگشت صدای واضح دستگاه موثر واقع شود. اما اگر همچنان با قطعی صدای اسپیکرهای تلویزیون رو به رو هستید، پروسه ی تعمیر تلویزیون اولد ضروری است. به نمایندگی تی وی مانیتور مراجعه کنید.

تعمیر پنل تلویزیون

پنل یکی از اصلی ترین اجزای تلویزیون است که احتمال دارد در اثر عوامل تخریب کننده ای چون آب خوردگی، ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار خرابی های جدی شود. ضرورت یافتن انجام تعمیر تلویزیون اولد در راستای ترمیم پنل آن با مواردی چون تاخیر در روشن شدن تلویزیون، قطعی ناگهانی تصویر در تلویزیون، توقف چند ثانیه ای بی علت تصویر، تاریک و روشن شدن سطح تلویزیون از سمت بالا و پیدایش هاله ی سیاه بر روی صفحه ی تلویزیون نمایان می گردد. نمایندگی تی وی مانیتور ضمن به کارگیری تخصص تکنسین های مجرب چنین اختلالاتی را در سطح کیفی بی نظیری از بین می برد.

تعمیر آب خوردگی تلویزیون

منظور از آب خوردگی پنل تلویزیون در حقیقت نفوذ آب به داخل صفحه ی دستگاه است. رسیدن مایعات باعث آسیب به فلت های انتقال تصویر، ایجاد جرقه، سولفاته شدن مدار و سوختگی فیزیکی مدارهای داخلی تلویزیون می شود. به طور کلی با آب خوردگی پنل تلویزیون  فلت های انتقال دهنده ی اطلاعات تصویر و برد آدرس در اثر نفوذ مایع رسانا و اتصال در نقاط بدون عایق آسیب می بینند. به دنبال این اتفاق شاهد ایرادهای مختلفی نظیر ظهور نوارهای سفید و سیاه، خطوط رنگی و مواردی از این دست در تصویر تلویزیون خواهیم بود.

فراموش نکنید که به هنگام بروز مشکل آب خوردگی تلویزیون اولد به سرعت دستگاه را خاموش کرده و از روشن کردن دوباره ی آن جدا خودداری نمایید. شما می توانید با تماس با نمایندگی تی وی مانیتور و ثبت درخواست سرویس های تعمیر در محل کلیه ی اختلالات مرتبط با آب خوردگی پنل تلویزیون اولد را در کسری از زمان از بین ببرید. لازم به ذکر است که تمامی مراحل تعمیر تلویزیون اولد در نمایندگی تی وی مانیتور ضمن به کارگیری تجهیزات فنی سازگار با مدل تلویزیون معیوب انجام می شود.

تعمیر مین برد

برد نقش قلب هر سیستم دیجیتالی را ایفا می نماید. بر روی مین برد، پردازشگر تلویزیون، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار می گیرد. خرابی این بخش از دستگاه می تواند به دلیل استفاده از کابل های تقلبی نیز گریبانگیر کاربر شود. استفاده از کابل های نامرغوب و اتصال آن ها به تلویزیون، باعث سوختن cpu و در نهایت خرابی مین برد می گردد. در این راستا نمایندگی تی وی مانیتور در کنار شما بوده و تمامی امور مرتبط با تعمیر تلویزیون اولد و بازیابی کارایی مین برد را براساس پارامترهای استاندارد این حوزه انجام می دهد.

تعمیر برد پاور

برد پاور وظیفه ی تبدیل ولتاژ برق شهری را به ولتاژهای مورد نیاز هر یک از اجزای تلویزیون را بر عهده دارد. بنابراین در صورت خرابی برد پاور، انتقال انرژی برق به قطعات تلویزیون تشکیل نشده و دیگر دستگاه قادر به روشن شدن نخواهد بود. علائمی چون خاموشی ناگهانی، استندبای شدن تلویزیون و یا دیر روشن شدن می توانند نشان دهنده ی پیدایش نیاز به تعمیر تلویزیون اولد جهت ترمیم عملکرد برد پاور آن باشند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خاموش شدن لپ تاپ سونی
آموزش تعمیر لپتاپ
پشتیبانی آنلاین سونی

خاموش شدن لپ تاپ سونی

خاموش شدن لپ تاپ سونی . این روزها، خاموش شدن خودکار لپ تاپ سونی یک مشکل رایج است. لپ تاپ سونی شما به طور خودکار

ادامه مطلب »