نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ – تماس: 66097851 (7 خط), 66030825 -021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب 44153186  شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

5 دلیل توقف ناگهانی بلندگوی سونی

توقف ناگهانی بلندگوی سونی / بلندگو سونی ماشین شما چیزی است که همه چیز را به هم متصل می کند. از آنجایی که ما زمان زیادی را در خودروهایمان می گذرانیم، گاهی اوقات بلندگو سونی می تواند مهم ترین تجربه رانندگی ما باشد. در اینجا 5 دلیل وجود دارد که چرا بلندگو سونی ماشین شما ناگهان کار نمی کند.

فیوز سوخته

محتمل ترین دلیل مرگ ناگهانی بلندگو سونی شما سوختن فیوز است. همه بلندگو سونیهای خودرو حداقل یک فیوز دارند که از آن در برابر نوسانات برق که از جای دیگری در خودرو می آید محافظت می کند. اولین کاری که باید انجام دهید وقتی بلندگو سونی شما کار نمی کند این است که فیوزهای آن را بررسی کنید و فیوزهایی را که منفجر شده اند جایگزین کنید. همچنین، اگر یک هد یونیت استریو دارید که قرار است به راحتی جدا شود، حتما پشت خود دستگاه را برای وجود فیوز بررسی کنید. اگر قرار نیست حذف شود، خوشحال می‌شویم به همراه هر مشکل دیگری که در حال حاضر با آن مواجه هستید، آن را برای شما بررسی کنیم.

 آنتن/ تیونر بد

این احتمالاً آنقدرها که در قرن بیست و یکم ادامه می دهیم مشکل ساز نیست، اما فرکانس کلاسیک AM/FM هنوز جای خود را در خودرو دارد. اگر سی دی، بلوتوث، mp3 یا سایر عملکردهای استریوی شما بدون مشکل کار می کنند، اما نمی توانید پخش های بلندگو سونییی را دریافت کنید، احتمالا آنتن یا تیونر ضعیفی دارید. این چیزی است که همچنین باید توسط یک متخصص، مانند تکنسین‌های تیم خدمات ما در Capitol Toyota، تشخیص داده یا جایگزین شود.

توقف ناگهانی بلندگوی سونی

مشکلات بلندگو

در رابطه با نقطه 4، بلندگوهای شما ممکن است آسیب ببینند یا مشکلات سیم کشی خود را تجربه کنند. هر یک از بلندگوها به پشت سر استریو متصل می شوند، و اگر بلندگوهای پس از فروش را در خودروی خود نصب کرده اید، به احتمال زیاد یکی از آن سیم ها قطع شده یا آسیب دیده است. این معمولاً فقط بر بلندگوی مربوط به سیم مشکل تأثیر می‌گذارد، اما در برخی موارد می‌تواند به طور بالقوه بر سایر بلندگوها نیز تأثیر بگذارد. اگر استریو شما به طور معمول نمایش داده می شود، اما صدایی دریافت نمی کنید، یک متخصص حرفه ای نگاهی به بلندگوها و سیم های شما بیاندازد.

 مشکلات سیم کشی

البته، هر چیزی که دارای سیم باشد، این امکان را دارد که آن سیم ها مشکلاتی را ایجاد کنند. معمولاً مشکلات سیم‌کشی در راه‌اندازی‌های بلندگو سونییی موجود نیست زیرا آن استریو به طور خاص برای آن وسیله نقلیه طراحی شده است. مشکلات سیم‌کشی بیشتر در نصب‌های شخص ثالث دستگاه‌های پخش خودرو مشاهده می‌شود. نصب نادرست این استریوهای سفارشی آسان است، یا ممکن است برای کار با وسیله نقلیه خاص شما طراحی نشده باشند. چه نصب اشتباهی وجود داشته باشد یا اگر زمان و ارتعاشات فقط یک یا دو سیم را تکان داده باشد، اگر یک بلندگو سونی پس از فروش دارید، بهتر است از یک متخصص حرفه ای سیم کشی را بررسی کنید.

اقدامات ضد سرقت

برخی از بلندگو سونی خودرو (بیشتر سیستم‌های کارخانه‌ای/استوک) دارای ویژگی هستند که از کارکرد خود در هنگام اختلال در جریان برق جلوگیری می‌کند. این در واقع یک اقدام ضد سرقت است، زیرا بلندگو سونی را بی استفاده می کند، مگر اینکه مجموعه اقدامات خاصی توسط مالک خودرو برای بازگرداندن بلندگو سونی به حالت کار آن انجام شود. شایع ترین دلیل این مشکل، قطع شدن یا شارژ باتری است، و این با یک صفحه نمایش محدود یا متفاوت در بلندگو سونی نسبت به چیزی که در حالت عادی وجود دارد نشان داده می شود. هر اندازه گیری متفاوت است، بنابراین اگر فکر می کنید ممکن است مشکل شما این باشد، حتما به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید.

4 تنظیم برای بهبود سینما خانگی

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *